piątek, 28 lutego 2014

bransoleta






wstążka... okazuje się , że staje się moim niezbędnikiem :) hihi :) bardzo ją lubię :) i wtykam każdy kawałeczek, gdzie mi się tylko uda ;)
oczywiście w połączeniu z techniką soutache, szklanymi perełkami i koralikami Toho...
podszyta uroczym serduszkiem z filcu... gdzie jest powiedziane , ze serce musi być czerwone ;)

"ważka w oliwkowym sadzie"




kolory ziemi...
ceramika, koraliki Toho, sznurek skręcany + technika soutache... a wszystko trzyma w ryzach ważka w kolorze starego złota ;)
bigle również w tym samym kolorze( stare złoto)
kolczyki podszyte delikatnym filcem

bransoleta





wstążka, koraliki crackle  i zawijasy wykonane techniką  soutache..
 bransoleta zapinana jest na mały guziczek ( koralik crackle) , pętelka ze sznurka sutasz :)
fajna ciemna,intensywna  zieleń  zwana kolorem malachitowym w połączeniu z ciepłym brązowym "fotograficznym" kolorem zwanym sepia :)
ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy

zakręcone neony :)



 śmieszne, pozytywne zakręciołki :)
bigle w kolorze starego złota

broszka - kwiat



piątek, 14 lutego 2014

" ale wkoło jest wesoło... "

:)

idzie wiosna..... czas na kolory ... :)






podstawę kupiłam gotową....
moim zadaniem było nadanie temu naszyjnikowi charakteru :) takiego swojego osobistego uroku :)
wykonany jest on technika sutasz,
 element ozdobny tworzą kwiaty z filcu ,szklane perełki, koraliki toho oraz korale crackle...

poniedziałek, 10 lutego 2014

" perła w czerwonej odsłonie "




szklane perełki .. + wstążka .....

ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy

" czas na folklor "



kolczyki wykonane techniką soutache, dodatkowo wykorzystałam koronkę..
szklane perełki,
bigiel w kształcie rybki w kolorze srebrnym..

" soczysta pomarańcz "



kolczyki wykonane techniką soutache, w radosnej kolorystyce.. soczystej pomarańczy, czerwieni i złocie..
dodatkowo oplecione skręcanym złotym sznurkiem
podszyte czerwonym delikatnym filcem,
sztyft w kolorze srebra

" mini dama kameliowa inaczej "







filcowy komplecik :)
filc, wstążka, szklane perełki... to wszystko... tylko albo aż :)
kolczyki również podszyte mięciutkim filcem.. sztyft e kolorze ciemnego srebra...
ciekawie i orginalnie :) kwiaty + kokarda ... wszystko w jednym :)

ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy

piątek, 7 lutego 2014

" szklana kula "






kolczyki wykonane techniką soutache,
szklane kule crackle..
kwiatuszek w kolorze czerni z niewielką domieszką szarości...
wielkość kolczyka bez bigla 3,5 cm
bigle w kolorze ciemnego srebra
kolczyk nie podszywane, dwustronny...
do tego świetnie prezentujący się na palcu pierścień o wymiarach 4 cm

ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy