piątek, 28 lutego 2014
bransoleta
wstążka... okazuje się , że staje się moim niezbędnikiem :) hihi :) bardzo ją lubię :) i wtykam każdy kawałeczek, gdzie mi się tylko uda ;)
oczywiście w połączeniu z techniką soutache, szklanymi perełkami i koralikami Toho...
podszyta uroczym serduszkiem z filcu... gdzie jest powiedziane , ze serce musi być czerwone ;)
"ważka w oliwkowym sadzie"
kolory ziemi...
ceramika, koraliki Toho, sznurek skręcany + technika soutache... a wszystko trzyma w ryzach ważka w kolorze starego złota ;)
bigle również w tym samym kolorze( stare złoto)
kolczyki podszyte delikatnym filcem
bransoleta
wstążka, koraliki crackle i zawijasy wykonane techniką soutache..
bransoleta zapinana jest na mały guziczek ( koralik crackle) , pętelka ze sznurka sutasz :)
fajna ciemna,intensywna zieleń zwana kolorem malachitowym w połączeniu z ciepłym brązowym "fotograficznym" kolorem zwanym sepia :)
ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy
piątek, 14 lutego 2014
" ale wkoło jest wesoło... "
:)
idzie wiosna..... czas na kolory ... :)
podstawę kupiłam gotową....
moim zadaniem było nadanie temu naszyjnikowi charakteru :) takiego swojego osobistego uroku :)
wykonany jest on technika sutasz,
element ozdobny tworzą kwiaty z filcu ,szklane perełki, koraliki toho oraz korale crackle...
idzie wiosna..... czas na kolory ... :)
podstawę kupiłam gotową....
moim zadaniem było nadanie temu naszyjnikowi charakteru :) takiego swojego osobistego uroku :)
wykonany jest on technika sutasz,
element ozdobny tworzą kwiaty z filcu ,szklane perełki, koraliki toho oraz korale crackle...
wtorek, 11 lutego 2014
poniedziałek, 10 lutego 2014
" perła w czerwonej odsłonie "
szklane perełki .. + wstążka .....
ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy
" czas na folklor "
kolczyki wykonane techniką soutache, dodatkowo wykorzystałam koronkę..
szklane perełki,
bigiel w kształcie rybki w kolorze srebrnym..
" soczysta pomarańcz "
dodatkowo oplecione skręcanym złotym sznurkiem
podszyte czerwonym delikatnym filcem,
sztyft w kolorze srebra
" mini dama kameliowa inaczej "
filcowy komplecik :)
filc, wstążka, szklane perełki... to wszystko... tylko albo aż :)
kolczyki również podszyte mięciutkim filcem.. sztyft e kolorze ciemnego srebra...
ciekawie i orginalnie :) kwiaty + kokarda ... wszystko w jednym :)
ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy
piątek, 7 lutego 2014
" szklana kula "
kolczyki wykonane techniką soutache,
szklane kule crackle..
kwiatuszek w kolorze czerni z niewielką domieszką szarości...
wielkość kolczyka bez bigla 3,5 cm
bigle w kolorze ciemnego srebra
kolczyk nie podszywane, dwustronny...
do tego świetnie prezentujący się na palcu pierścień o wymiarach 4 cm
ZAPRASZAM :)
http://kasicoinmagique.blogspot.com/search/label/Fikasy
Subskrybuj:
Posty (Atom)



