czwartek, 5 czerwca 2014

ważka na słodkiej pomarańczy :)



piękne, soczyste kolory... :) suuper na lato :)
filc, sznurki soutache, koraliki Toho, no i ważka w kolorze starego złota..
w tym samym kolorze bigle

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz