moje twory... " Fikasy "
Strony
Strona główna
kolczyki
bransolety
komplety
naszyjniki
broszki, kwiaty
czwartek, 5 czerwca 2014
ważka na słodkiej pomarańczy :)
piękne, soczyste kolory... :) suuper na lato :)
filc, sznurki soutache, koraliki Toho, no i ważka w kolorze starego złota..
w tym samym kolorze bigle
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz